Podmínky vrácení peněz

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od smlouvy

Do doby převzetí zboží zákazníkem je Prodávající oprávněn kdykoli od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí Prodávající zákazníkovi kupní cenu, pokud již byla zákazníkem uhrazena, bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na příslušný účet zákazníka. Prodávající je oprávněn odstoupit od smlouvy zejména v případě, že zákazník neuhradí kupní cenu za zboží ani v dodatečné lhůtě, či v případě jiného podstatného porušení smlouvy zákazníkem. Zákazník má právo od smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Lhůta se považuje za zachovanou, pokud zákazník odešle Prodávajícímu v jejím průběhu oznámení, že od smlouvy odstupuje.V případě odstoupení od smlouvy je zákazník povinen vrátit zboží na adresu Prodávajícího: [adresa].Náklady související s vrácením zboží (balné, přepravné) hradí zákazník, a to i v případě, kdy zboží pro svou povahu nemůže být vráceno obvyklou poštovní cestou. Odstoupí-li zákazník od kupní smlouvy, není Prodávající povinen vrátit přijaté peněžní prostředky dříve, než mu zákazník zboží vrátí nebo prokáže, že zboží Prodávajícímu odeslal. Pokud bude v případě odstoupení od smlouvy zákazníkem vráceno zboží neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, bude Prodávajícím uloženo na odběrném místě na náklady zákazníka. Zákazník bude o tomto postupu vyrozuměn písemnou formou, e-mailem či telefonicky, aby si mohl zboží převzít zpět nebo byl dohodnut další postup.


Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozeno, pokud možno v původním obalu bez známek užívání včetně veškerého příslušenství, záručních listů a návodů. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.

 

Vrácení peněz lze uplatnit, pokud jsou dodrženy tyto podmínky:

Právo na vrácení peněz platí do 14-ti dnů od doručení zboží.

Zboží nesmí být poškozené

Zboží musí být zabalené v původním obalu

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení