Made in Italy

 

HRDĚ VYROBENO V ITÁLII

Rodinná firma po tři generace, od potvrzení italské módy a designu po celém světě až po současnou globalizaci. Vášeň pro řemeslné detaily, dokonalost ve výrobě a neustálý výzkum inovací jsou hlavními hodnotami značky, která se zcela soustředí na nejvyšší kvalitu svých vynálezů made in Italy. V zavazadlech Roncato vždy najdete dědictví nápadů a stylu spolu se špičkovou technologií výrobků.

DESIGN A VÝZKUM - INOVACE LEHKOST MADE IN ITALY

NAVRŽENO A VYROBENO V ITÁLII

Naši společnost vede silná vášeň pro naše výrobky a pozornost věnovaná designu. Všechny výrobky RV Roncato jsou navrhovány a vyvíjeny v Itálii, v naší společnosti, která sleduje jejich vývoj od počátečních fází návrhu až po finální výrobu.
Naše zavazadla s pevnou skořepinou, která získala licence a ocenění za inovace, se vyrábějí a montují ve vlastních výrobních závodech přímo ve firmě.

 

 

 

MEZI FUNKČNOSTÍ A STYLEM


Naše výrobky jsou naším hlavním cílem. Závazek k inovacím, konkrétní hodnoty a špičková kvalita jsou našimi hlavními cíli. Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě, proto se každý den snažíme překonat všechna jejich očekávání a vyhovět všem jejich potřebám. Musíme dosahovat dobrých výsledků, abychom naší společnosti zaručili možnost opětovného investování a růstu. Vytváření nových výrobků s technologiemi nové generace je klíčem k nejlepším výkonům.

VÝVOJ A TRADICE


Kufr Roncato není pouhým předmětem, ale představuje svět hodnot, které se dostávají na cesty, což pro rodinu Roncato znamená objevování, inovace spojené s tradicí, úctu k práci a řemeslnou zručnost. Kufry Roncato nejenže zahrnují
dědictví italské výroby, ale také přidanou hodnotu pro budoucnost. "Vývoj" a "tradice" jsou dvě slova, která nejlépe vystihují společnost Roncato. Pečlivá péče věnovaná výrobkům, obzvláště pozoruhodná při vývoji povrchových úprav (diamantové vlákno je jen jedním z příkladů) a ekologické výrobky učinily z kufrů RONCATO jedinečné a nezbytné společníky na cesty.

 

 

VYUŽITÍ TECHNOLOGIÍ PRO NEUSTÁLÉ INOVACE


Značka Valigeria Roncato byla vždy lídrem ve vytváření vysoce inovativních předmětů pro cestování a volný čas a na trhu vychází vstříc potřebám každého cestovatele. Péče o výrobek a pozornost věnovaná designu vedou naši společnost, reprezentovanou po generace rodinou, která dává své srdce a duši do výzkumu a vývoje nových výrobků díky novým technologiím. Kvalita pro nás není jen hodnotou, ale je to způsob, jakým funguje celá společnost, protože
potvrzují patenty, díky nimž jsou naše výrobky jedinečné, a ocenění získaná v průběhu let. Naše značka RV Roncato znamená lásku k naší práci, pozornost k detailům a neustálý výzkum s cílem pochopit, co je pro naše zákazníky nejlepší.

KRÁSNÁ HISTORIE DOJEMNÉHO SNU
 
Historie rodiny Roncato se začala psát ve 40. letech 20. století, těsně po druhé světové válce, kdy Antonio Roncato a jeho žena Palmira začali uprostřed mnoha obtíží vyrábět tašky a kufry pro italské emigranty, kteří v té době podnikali svou životní cestu.
 
Cestu založenou na naději, že dorazí na lepší místo, než bylo to, které opustili, do "zaslíbené země" 19. století, do snu. Antonio Roncato, který za války pracoval jako vedoucí výroby ve firmě na výrobu kufrů, měl možnost poznat tuto profesi z první ruky, a to i s nasazením života kvůli bombardování, které zničilo mosty a dopravní spojení. A tak se mladý Antonio po několika měsících skrývání, aby unikl válečnému nebezpečí, rozhodl založit spolu se svou ženou rodinný podnik, který vyrábí jediné zboží, jež uměl velmi dobře, tašky a kufry.
 
 
 
 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení