Nová2

Kolekce je vyroben z recyklovatelného polypropylenu v konzervativních barvách.

Nová kolekce BOX 4.0 byla navržena s velkým plusem ve srovnání s předchozí verzí našeho bestselleru: jedná se o přidání rozšiřovacího systému, který je součástí všech velikostí. Díky němu se může každé zavazadlo zvětšit a usnadní tak cestování. Ostatní vlastnosti kolekce BOX zůstaly nezměněny: lehkost a odolnost jsou důležité prvky této nové verze, která je nyní praktičtější a funkční.

 

 

Benefity/parametry

* made in Italy

* 10 let záruka

* vyrobeno z recyklovatelného 100% polypropylenu

* možnost rozšíření

* možnost vyjmutí interiéru

 

 

BOX 2.0 YOUNG

Jedná se o kolekci, která je určena pro mladší generaci, která ocení krásné, veselé barvy. Stejně tak je vhodná i pro mladší rodiny s dětmi. 

Kolekce BOX YOUNG přichází v nových barevných variantách, které ohromí každého cestovatele. Box young je vyrobený z lehkého polypropylenu v zářivých barvách v kombinaci s kontrastními doplňky (zipy a panty). Box Young je ve svých jasných podmanivých barvách vhodný pro všechny druhy cestování, dostupný ve třech velikostí. Velkou výhodnou je vyjímatelný interiér, který se dá vyprat a dvojitý bezpečnostní zip.

 

 

Benefity/parametry

* made in Italy

* 10 let záruky

* vyrobeno z recyklovatelného polypropylenu

* možnost vyjmutí interiéru

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení