Nová1

Ypsilon je vyrobený v Itálii, je 100% recyklovatelný a Roncato na něj poskytuje 10 let záruky. Je navržený tak aby design (úhly) maximálně chránily zavazadlo.

Nová kolekce Ypsilon je kompletně navržená a vyrobená v Itálii. Ypsilon je vyroben z polypropylenu se zvláštním důrazem na ohleduplnost k životnímu prostředí typické pro Valigeria Roncato: Polypropylen je ekologický, 100% recyklovatelný a vyžaduje k výrobě velmi málo energie. Nový Ypsilon dává větší vnitřní kapacitu díky své rozšiřitelnosti a má v kabinové verzi a USB port pro dobíjení vašich elektronických zařízení. Ochranné úhly a rohy ho dělají zvláště odolný proti nárazu, zachovává si maximální lehkost a pružnost.

 

Benefity/parametry

* made in Italy

* 10 let záruky

* vyrobeno z recyklovatelného polypropylenu

* možnost rozšíření

* ochranné rohy kufru

* USB port u kabinového zavazadla

 

 

Ypsilon ECO

Je určena pro mladší náročnější cestovatele, kteří ocení lehkou váhu, krásný design a moderní pastelové barvy. Navíc na kabinovém zavazadle je USB port na připojení elektronického zařízení. Ypsilon je vyrobený v Itálii, je 100% recyklovatelný a Roncato na něj poskytuje 10 let záruky.

Nová kolekce Ypsilon Eco je kompletně koncipovaná, navržená a vyrobená v Itálii, v Roncato továrnách u Padovy. Ypsilon Eco je vyroben z polypropylenu, který byl vždy šetrný k životnímu prostředí, protože je 100% recyklovatelný (to umožňuje regeneraci produkce odpadu a jeho opětovné použití ve výrobním procesu). Kromě toho výroba polypropylenových granulí vyžaduje nižší teploty než jiné syntetické polymery; to umožňuje mít nižší dopad na spotřebu energie a na snížit emise CO2. Jedná se o materiál, který Roncato vždy preferovalo při výrobě svých zavazadel. Kolekce Ypsilon Eco, stejně jako většina našich kolekcí vyrobených v Itálii, má záruku 10 let, další hodnotu, která přispívá k ochraně životního prostředí, prodlužuje dobu používání kufr a tím omezit plýtvání

 

Benefity/parametry

* made in Italy

* 10 let záruky

* vyrobeno z recyklovatelného polypropylenu

* ochranné rohy kufru

* USB port u kabinového zavazadla

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení