Kamenné prodejny:OC Futurum Hradec KrálovéIGY centrum České Budějovice


| Barva | Tmavě modrá |
| Záruka | 3 roky |
| Zipy | Standardní |
| Materiál | Nylon/Polyester |
| Rozměr | 25x16x9 cm |
| Model | Toaletní taška |
| Kolekce | IRONIK 2.0 |
| Výrobce | RONCATO |
| Hloubka (krátká strana) | 9 cm |
| Šířka (dlouhá strana) | 25 cm |
| Výška | 16 cm |