Kamenné prodejny:OC Futurum Hradec KrálovéIGY centrum České Budějovice
| Barva | Tmavě modrá |
| Velikost | Na ntb 15,6" |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Popruh přes rameno | Ano |
| Zipy | Standardní |
| Materiál | 1680D Nylon s PU potahem |
| Objem | 14 l |
| Rozměr | 42x30x12 cm |
| Model | Taška na notebook 15" |
| Kolekce | TRIAL |
| Výrobce | RONCATO |