Kamenné prodejny:OC Futurum Hradec KrálovéIGY centrum České Budějovice


| Barva | Černá |
| Záruka | 3 roky |
| Zipy | Standardní |
| Materiál | Nylon/Polyester |
| Rozměr | 28x24x17 cm |
| Model | Kosmetická taška |
| Kolekce | IRONIK 2.0 |
| Výrobce | Valigeria Roncato S.p.A. |
| Hloubka (krátká strana) | 17 cm |
| Šířka (dlouhá strana) | 24 cm |
| Výška | 28 cm |