BOHATÁ LÁTKOVÁ KOLEKCE S PŘÍSLUŠENSTVÍM Kolekce Ironik byla navržena v Itálii a tak, aby splňovala všechny potřeby zákazníků, kteří rádi cestují. Tkanina těla je vyrobena z kombinace 840 Nylon/Polyesternylon , aby byla zajištěna odolnost a lehkost , zatímco vnitřní podšívka je vyrobena ze 100% recyklovaného RPET .
Batoh IRONIK 2.0 je vybaven ergonomickými popruhy , které zajistí, že vaše ramena nebudou trpět ani po dlouhém dni plném cestování. Díky hornímu a bočnímu úchopu můžete batoh snadno uchopit a přenést, jak vám to nejvíc vyhovuje. Horní vnější kapsa je ideální pro uložení drobností, které potřebujete mít rychle po ruce – pas, klíče, telefon nebo letenky. Po stranách batohu najdete přezky ke stažení , které pomáhají udržet batoh kompaktní a jeho obsah bezpečně na místě. S rozměry 40x55x20 cm je tento batoh ideální pro cesty s leteckými společnostmi, jako je Ryanair . Už žádné starosti se schválením příručního zavazadla! Roncato IRONIK 2.0 splňuje všechny požadavky na kabinové zavazadlo, takže můžete cestovat bez obav.

VNITŘNÍ VYBAVENÍ
Jedním z největších benefitů tohoto batohu je jeho možnost kompletního otevření . Už žádné přehrabování se ve věcech, abyste našli to, co hledáte. Tento batoh se otevírá jako kufr , což umožňuje snadné a rychlé balení a vybalování. Integrovaná vnitřní přepážka se dvěma kapsami na zip je ideální pro uložení vašich drobnějších věcí. Druhá část s popruhy slouží k uchycení objemnějších věcí, aby vám držely u sebe.
Zpět na výpis >
| Barva | Fialová |
| Hmotnost | 1 kg |
| Kolečka | bez koleček |
| Materiál | 840 Nylon/Polyester |
| Model | Batoh do letadla |
| Objem | 42 l |
| Rozměr | 55 × 40 × 20 cm |
| Rozšířitelnost | NE |
| Velikost | 55 × 40 × 20 |
| Vnitřní organizace | 1 přihrádka na zip, stahovací popruhy |
| Kolekce | IRONIK 2.0 |
| Výrobce | RONCATO |
| Záruka | 3 roky |
| Zipy | Standardní |
| Hloubka (krátká strana) | 20 cm |
| Počet kapes | 3 |
| Šířka (dlouhá strana) | 40 cm |
| Výška | 55 cm |
05.05.2026
Recenze je převzata z heureka.cz 02.02.2026
Recenze je převzata z heureka.cz"Batoh" jsem vybíral celkem v rychlosti a neměl jsem moc čas jej zkoumat. Vybírali jsme jej na 14 denní dovolenou v zahraničí, kam jsme cestovali letecky pouze s příručními zavazadly (měl jsem svůj batoh a tento byl určen pro malého syna s tím, že jej většinu času budu stejně přenášet já). S batohem jsem byl velice spokojen. Uvnitř je velká kapsa na hlavní "náklad" a menší přihrádky na "drobnější" věci. Žádné další zbytečné přepážky, které ubírají využitelný objem. Materiál batohu vypadá kvalitně a po dovolené na něm nejsou vidět žádné známky opotřebení. Za mě super, splnil všechny mé požadavky.Šikovné rozložení vnitřního prostoru.
Praktická přední přihrádka na "papíry"
Praktický pás na zastrčení zádových popruhů pro přenášení zavazadla "v ruce".
20.08.2025
Recenze je převzata z heureka.czVelikost přesně easyjet
krásná barva
otevírá se jako kufr
hodně se do něj vejde
V čem se liší batoh do letadla od jiných batohů?
Batohy do letadla se od běžných městských nebo turistických batohů liší především svým hranatějším tvarem a specifickými rozměry – ty jsou přizpůsobené požadavkům aerolinek na příruční zavazadlo. Díky tomu si je můžete vzít s sebou na palubu letadla s jistotou, že nepřesáhnete povolené rozměry, a přitom využijete každý centimetr prostoru. Zároveň jsou velmi lehké, nez zbytečného polstrování, tím se minimalizuje riziko překročení hmotnostních limitů na zavazadlo.
Konstrukcí připomínají palubní kufry – rozepínají se po celém obvodu, takže lze celou přední stranu odklopit jako víko kufru. Díky tomu si obsah snadno přehledně uspořádáte a stahovací popruhy zajistí, že vše zůstane na svém místě i během letu. Ve výsledku tak získáte funkční kombinaci kufru a batohu, kterou pohodlně nesete na zádech.
Chcete se dozvědět více o tom, proč se vyplatí pořídit si speciální batoh do letadla, nebo potřebujete poradit s výběrem? Podívejte se na náš blog nebo kontaktujte naši zákaznickou podporu.
O aktuálních rozměrech příručních zavazadel píšeme zde.

PopisParametryHodnoceníBatohy do letadla